Партія «Національний корпус» заявила про тимчасове припинення блокади російських банків в Україні для того, щоб українці змогли забрати свої заощадження

Партія «Національний корпус» заявила про тимчасове припинення блокади російських банків в Україні.

Про це йдеться у заяві на сайті партії.

«Ми ведемо війну із Росією, а не українськими громадянами. Хоча нас дивує поведінка тих, хто на третій рік війни з РФ тримає у банках окупанта заощадження. Через це ми на короткий час розблоковуємо відділення російських банків, розуміючи, що вкладниками у них, зокрема, стали звичайні громадяни. Проте, звертаємось до них проявити національну солідарність із нашим спільним фронтом боротьби з агресором й водночас врятувати свої кошти», — йдеться у повідомленні.

Водночас у «Національному корпусі» наголосили, що готуються до наступного етапу банківської блокади. «Її масштаби розширяться до повного припинення роботи всіх філій кривавого «Сбербанку Росії» в Україні».

Нагадаємо, що 13 березня представники партії «Національний корпус» влаштували акцію, від час якої замурували відділення «Сбербанку России» на Золотих воротах в Києві. До цього Арсен Аваков закликав заборонити діяльність російського «Сбербанку» у країні у зв'язку з тим, що банк обслуговує на території РФ громадян з «паспортами» самопроголошених Донецької і Луганської республік.

Пізніше у Тернополі представники «Національного корпусу», «Правого сектору» та «Соколу» замурували бетонними блоками та розмалювали фарбою відділення «Сбербанку» — дочірнього підприємства російського державного банку «Сбербанк России».

Також 21 березня у Запоріжжі «Національний корпус» заблокував відділення «Сбербанку».

«Сбербанк» в Україні просив Порошенка допомогти відновити роботу установ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: