Світ

Навальний відмовився від пропозиції Собчак співпрацювати з її новою партією

18 березня, 2018 19:18
Світ/Навальний відмовився від пропозиції Собчак співпрацювати з її новою партією
Зберегти
Вигляд
Навальний відмовився від співпраці, заявивши, що Собчак «була частиною махінації» російської влади на виборах президента Росії.

Кандидатка у президенти Росії Ксенія Собчак запропонувала опозиціонеру Олексію Навальному, якого відсторонили від виборів, почати переговори про співпрацю з її новою партією, яку вона створює разом з Дмитром Гудковим.

Про це вона сказала під час програми Навального в Youtube.  

Навальний відмовився від співпраці і заявив, що Собчак «була частиною махінації» російської влади на виборах президента Росії.

«Усі твої справи огидні і лицемірні. Вибач за таку відвертість... Ти грамотно грала роль карикатурного ліберального кандидата», — зазначив Навальний до Собчак.

Він також стверджує, що Собчак говорила йому, що їй «обіцяли величезні гроші за висунення» на пост президента Росії. Ксенія Собчак це відкидає. 

25 грудня російському опозиціонеру Навальному відмовили у реєстрації на вибори президента Росії у 2018-му році.  Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія РФ, пославшись на судимість опозиціонера у справі «Кировлеса».

Навальний оголосив «Страйк виборців» після відмови йому в реєстрації. Президент Росії Володимир Путін прокоментував недопуск Навального до виборів президента. Також він порівняв Навального з екс-президентом Грузії Саакашвілі. 

15 березня екс-депутат Держдуми РФ Гудков оголосив про створення партії з Собчак. За словами Гудкова, вони умовно називають нову організацію «Партией перемен».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

Пов`язані новини