Фраза «Наважся мріяти» стане офіційним гаслом міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019, який відбудеться в травні 2019 року в Тель-Авіві.

Слоган обрала Ізраїльська корпорація телерадіомовлення.

«Нетта (переможниця Євробачення-2018 від Ізраїлю — ред.) наважилася мріяти про Євробачення цього року і я наважуюсь мріяти про те, що Євробачення-2020 пройде також в Ізраїлі. Я упевнений, що всі пісні будуть чудові, але ми можемо мріяти», — сказав прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу в коментарі прес-службі конкурсу.

Виконавчий продюсер Євробачення Йон Ола Санд теж вважає слоган доречним: «Наважитись мріяти виграти Євробачення, стоячи на цій сцені, бути хоробрим, упевненим щоб виступити перед всім світом — це варте того, що мріяти».

За його словами, це саме те, що Нетта зробила минулого року, коли виступила на конкурсі в Лісабоні. «Вона вийшла на сцену з мрією — мрією повернути Євробачення до Ізраїлю. І в неї вийшло», — підсумував Йон Ола Санд.

Нагадаємо, у вересні Ізраїль остаточно обрав місто-переможця, яке прийматиме 64-е Євробачення — ним стане Тель-Авів. Спочатку влада Ізраїлю заявила, що проводитиме Євробачення в Єрусалимі.

Нагадаємо, що перемогу у фіналі Євробачення-2018 здобула представниця Ізраїлю Netta.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Netta: що варто знати про переможницю Євробачення-2018?

Представник України MELOVIN посів 17 місце у фіналі міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ MELOVIN: що треба знати про учасника від України на Євробаченні

Голлівудську акторку ізраїльського походження Галь Гадот запросили вести Євробачення-2019, однак вона не підтвердила згоди.

Поділитись: