Національний банк звернувся до Кабінету міністрів із пропозицією дозволити всім небанківським фінансовим установам працювати під час карантину.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«Сьогодні важливо, щоб українці мали доступ до всіх фінансових послуг. Обмін валют, переказ коштів, отримання невеликих кредитів — ці послуги потрібні українцям», — вважають у Нацбанку.

Там нагадали, що з 17 березня уряд через ризик поширення коронавірусу припинив роботу підприємств, діяльність яких передбачає приймання відвідувачів.

«Це обмеження не поширюється на банки та страхові компанії. Проте поширюється на інші небанківські установи: пункти обміну валют, фінансові компанії, кредитні спілки, ломбарди. Сподіваємось, що уряд внесе відповідні зміни», — уточнили в НБУ.

Там вважають, що це дозволить забезпечити безперебійність надання фінансових послуг всім громадянам.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, від початку спалаху пандемії коронавірусом SARS-CoV-2 інфікувались 275 тисяч 434 людини. Загалом померли 11 тисяч 399 людей, 88 тисяча 256 людей одужали.

Станом на ранок 21 березня в Україні офіційно підтверджено 41 випадок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (3), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1), Харківській (1, але жінка фізично перебуває на Київщині) областях і в Києві (3). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: