Київська міська державна адміністрація закликала киян підтримати Марш Рівності і «показати, що в Києві немає місця для дискримінації».

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник нагадав, що, взявши впевнений курс на інтеграцію до європейської спільноти, українці прийняли за основоположні європейські цінності, основою яких є ліберальні фундаментальні права та свободи громадян, демократичні принципи державного устрою, верховенство права, соціальність держави.

«Я закликаю всіх мешканців і гостей міста продемонструвати свою толерантність до всіх людей, незалежно від ґендера, сексуальної орієнтації, національності, віросповідання, кольору шкіри, фізичного стану, поглядів тощо. Адже мова йде насамперед про права людини, про право кожного з нас залишатися собою. Відкинувши особисті політичні, релігійні, суспільні чи інші переконання, ми повинні дбати про безпеку кожного. Разом з поліцією та організаторами працюємо над тим, аби Марш рівності пройшов безпечно, адже безпечний Марш рівності – можливість показати, що Київ – справді європейська столиця», – зазначив він.

Темою Київ Прайду-2019 стала «Свобода. Єдність. Боротьба», а головним гаслом – «Наша традиція – це свобода!».

Організатори Маршу Рівності, який стане завершенням цьогорічного прайд-тижня, очікують до 10 тисяч учасників.

Раніше повідомлялося, що на контракцію Маршу Рівності планували пронести екскременти, розфасовані по презервативах.

14 червня в Києві розпочався прайд-тиждень «KyivPride-2019», який завершиться Маршем Рівності 23 червня. Цього року у Марші Рівності в Києві вперше візьме участь колона військових

Через Марш у Києві закрили на вхід і вихід станції метро «Театральна», «Площа Льва Толстого» і «Палац спорту».

Поділитись: