Стриминґовий сервіс Netflix займається розробкою локалізації свого інтерфейсу для користувачів з України.

Про це нам повідомило джерело, близьке до компанії.

«Це (локалізація — ред.) досить довгий і трудомісткий процес, до якого долучена не одна технічна команда. Очікується, що роботи займуть близько року», — уточнило джерело.

На питання, чи означає цей крок компанії також розширення кількості субтитрованих українською фільмів і серіалів Netflix, нам відповісти відмовилися.

Стриминґовий сервіс Netflix є одним із найбільших сервісів для розваг у світі. Станом на квітень 2020 року понад 182 мільйони людей по всьому світу оформили на нього підписку.

Netflix пропонує перегляд фільмів, серіалів і шоу — як власного виробництва, так і тих, на які він отримав ліцензію. Деякі з них високо оцінювалися критиками й глядачами. На цьогорічній телепремії «Еммі» Netflix отримав рекордні 160 номінацій.

Netflix і Україна

В Україні сервіс став доступним із початку 2016 року. Наприкінці 2019-го Netflix почав додавати українські субтитри до окремих фільмів і серіалів, як-от «Картковий будинок», «Південний парк», «Вікінги» тощо. Української озвучки чи дубляжу та україномовного інтерфейсу в платформи немає.

На початку 2017-го українець Віктор Безвідходько зареєстрував петицію з проханням додати до Netflix (а також Amazon Prime) український дубляж та озвучку. У червні цього року петиція здобула 50 тисяч голосів; нині її підписали понад 94 тисячі людей.

У серпні в Києві почалися зйомки фільму Netflix «Останній найманець», головну роль у якому грає Жан-Клод Ван Дам. Платформа вперше знімає контент для себе на території України.

Утім це не єдина точка дотику Netflix та України. Так, українська співачка Джамала знялася у стрічці «Євробачення: історія вогненної саги». У 2016 році вона перемогла в реальному пісенному конкурсі.

Поділитись: