Війна

Незабаром можна очікувати нового посилення санкцій щодо РФ – посол України в США

24 лютого, 2018 16:13
Війна/Незабаром можна очікувати нового посилення санкцій щодо РФ – посол України в США
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати посилять санкції щодо Росії найближчим часом.

Сполучені Штати посилять санкції щодо Росії найближчим часом.

Про це заявив посол України в США Валерій Чалий в коментарі «Укрінформу».

За його словами, позиція президента Трампа й Білого дому щодо РФ не стала більш м'якою попри ймовірні очікування Росії.

Посол також підкреслив, що офіційний Вашингтон, у тому числі безпосередньо президент Дональд Трамп, неодноразово заявляли про підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Також Чалий зауважив, що Росію примушує дотримуватися норм міжнародного права «ціла низка механізмів у взаємодії України зі США та іншими країнами Заходу».

Він нагадав, що міжнародна спільнота допомагає підвищити боєздатність Збройних Сил України, впроваджує санкції і допомагає з реформами.

Нагадаємо, 23 лютого глава Мінфіну США Стівен Мнучін заявив, що його відомство оголосить про нові санкції проти Росії за кілька наступних тижнів.

Раніше у США троє сенаторів від Демократичної партії внесли проект резолюції, якою закликають президента Дональда Трампа ввести нові санкції щодо Росії.

Нагадаємо, що ще 2 серпня 2017-го Трамп затвердив документ, що передбачає нові санкції проти Росії. Повідомлялося, що американські санкції стосуватимуться усіх, хто співпрацює з Росією. Тому низка країн розкритикували цей документ. 

26 січня Сполучені Штати розширили санкційний список осіб та компаній з Росії та окупованого Донбасу через агресію в Україні.

Зокрема, США запровадили санкції проти компанії, через яку РФ легалізувала торгівлю з «ДНР» та «ЛНР».

Пов`язані новини