Світ

Сенатори США закликали Трампа ввести нові санкції проти Росії — Politico

13 лютого, 2018 10:32
Світ/Сенатори США закликали Трампа ввести нові санкції проти Росії — Politico
Зберегти
Вигляд
У США троє сенаторів від Демократичної партії внесли проект резолюції, якою закликають президента Дональда Трампа ввести нові санкції щодо Росії.

У США троє сенаторів від Демократичної партії внесли проект резолюції, якою закликають президента Дональда Трампа ввести нові санкції щодо Росії.

Про це повідомляє Politico.

Cенатори Бен Кардін з Меріленда, Шеррод Браун з Огайо і Роберт Менендес з Нью-Джерсі у законопроекті закликають ввести санкціїї проти РФ відповідно до закону Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій.

Рішення адміністрації Трампа у минулому місяці про відстрочку санкцій проти РФ «викликало обурення у демократів», зазначає Politico.

«Відсутність серйозності, проявлена адміністрацією перед обличчям явної загрози національній безпеці, викликає тривогу і не може продовжуватися», — заявив сенатор Кардін.

Видання зазначає, що окрім того, міністр фінансів США Стівен Мнучін сказав, що його відділ працює над майбутніми санкціями, що випливатимуть із так званого «кремлівського списку».

Водночас раніше у Мінфіні США стверджували, що нові санкції проти Росії можуть зашкодити американській економіці.

Нагадаємо, що ще 2 серпня 2017-го Трамп затвердив документ, що передбачає нові санкції проти Росії. Повідомлялося, що американські санкції стосуватимуться усіх, хто співпрацює з Росією. Тому низка країн розкритикували цей документ. 

26 січня Сполучені Штати розширили санкційний список осіб та компаній з Росії та окупованого Донбасу через агресію в Україні.

Зокрема, США запровадили санкції проти компанії, через яку РФ легалізувала торгівлю з «ДНР» та «ЛНР».

Пов`язані новини