Починаючи з 2014 року уряд Німеччини відділив близько 490 мільйонів євро допомоги Україні та планує виділити ще близько 85 мільйонів євро на фінансування програм професійної освіти.

«Я дуже рада, що сьогодні можу поговорити про готовність виділення додаткових коштів на 85 мільйонів євро для покращення перспектив працевлаштування молодих українців шляхом професійної освіти», — повідомила канцлерка Німеччини Ангела Меркель під час прес-конференції з нагоди візиту до Києва 1 листопада.

Крім цього, кошти спрямують на покращення умов життя.

«У нас є інфраструктурні проекти у Маріуполі, в районі Запоріжжя, в Одесі. Наша торгівля зросла в обидва боки. На понад 20% в обидва боки», — додала Меркель.

Вона також констатувала успіхи України у реформі системи охорони здоров'я та необхідність боротьби з корупцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кінець «ери Меркель»: що це означає для України і Європи

1 листопада до Києва прибула канцлерка Німеччини Ангела Меркель. Це другий її візит в Україну за останні чотири роки. Попередній був у серпні 2014 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Санкції, Донбас та німецько-українські відносини: прес-конференція Меркель і Порошенка в Києві

Меркель є учасницею міжнародних переговорів щодо врегулювання ситуації на окупованому Донбасі. В Києві вона зустрілася з президентом України Петром Порошенком «віч-на-віч», також зустрінеться із представниками українського Уряду та Верховної Ради.

У зв'язку з візитом Меркель у Києві 1 листопада на деяких вулицях обмежили рух транспорту.

Матеріал доповнюється
Поділитись: