Німецький уряд погодився збільшити на 9,8 тисячі штук кількість дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень у 2020 році.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Загалом українські товароперевізники у 2020 році отримають 90 тисяч дозволів на в'їзд на територію Німеччини та транзит товарів через неї до інших країн.

Крім цього, український уряд домовився про збільшення квоти на дозволи щодо перевезення товарів до Німеччини у 2019 році на 4 тисячі.

«За результатами переговорів: плюс 4 000 дозволів (2 000 дозволів на транспортні засоби, які відповідають нормам ЄВРО-4 та 2 000 дозволів на транспортні засоби, які відповідають нормам ЄВРО-5)», — зазначають у Мінінфраструктури.

Наразі українські перевізники товарів мають труднощі з перетином польського кордону через недостатню кількість виданих Польщею дозволів. 29 листопада Мінінфраструктури домовилося про виділення додаткових 5 тисяч польських дозволів на 2019 рік.

Зазначимо, що через недостатню кількість виданих польською владою дозволів на здійснення перевезень товарів українськими перевізниками на україно-польському кордоні сформувалися затори. Причиною цього стало те, що на початку 2019 року Польська сторона надала Україні меншу кількість дозволів для перевезень, аніж зазвичай: зі 260 тисяч дозволів українська квота на перевезення товарів скоротилася до 160 тисяч.

На початку листопада Мінінфраструктури домовилося про виділення додаткових 5 тисяч дозволів на перевезення.

Раніше попередній міністр інфраструктури заявляв, що обмежуючи кількість дозволів на перевезення товарів, Польща порушує умови угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Поділитись: