Німеччина передала 100 комплектів засобів індивідуального захисту Державній службі України з надзвичайних ситуацій у Калинівці на Вінниччині, де раніше сталася пожежа та вибухи на складах боєприпасів.

Німеччина передала 100 комплектів засобів індивідуального захисту Державній службі України з надзвичайних ситуацій у Калинівці на Вінниччині, де раніше сталася пожежа та вибухи на складах боєприпасів.

Про це йдеться в повідомленні Посольства Німеччини.

Представники Посольства та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ передали ДСНС куртки, штани, шоломи, спецвзуття та рукавиці для захисту працівників пожежної охорони при розмінуванні й майбутній ліквідації наслідків пожежі на площі майже 320 квадратних кілометрів довкола складу боєприпасів поблизу Вінниці, де сталася пожежа.

ЧИТАЙТЕ: Чим небезпечні боєприпаси в Калинівці

Наразі розмінуванням території займаються 16 спеціальних підрозділів. Незважаючи на вже погашену пожежу, частина боєприпасів продовжує загорятися й вибухає. Також утворюються невеликі пожежі, які, для уникнення поширення, необхідно швидко гасити.

Увечері 26 вересня, близько 22:00, у місті Калинівка за 20 кілометрів від Вінниці сталися вибухи на складах із боєприпасами та зброєю.  Вибухи почалися на складах 48 арсеналу військової частини А1119.

За попередніми даними, унаслідок вибухів поранено двоє людей. У місцевій ОДА повідомили, що від вибухів боєприпасів у селах  пошкоджені близько 2000 будинків. Піротехніки виявили 998 вибухонебезпечних предметів.

Секретар РНБО Олександр Турчинов звинуватив Муженка та заявив, що він має понести відповідальність за вибухи в Калинівці.  Муженко відповів, що звинуватити ЗСУ в ситуації, що склалася в Калинівці «не вдасться». Також він упевнений, що вибухи мають ознаки цілеспрямованих диверсій

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заграва в небі, пожежі та евакуація: очевидці про вибухи боєприпасів під Вінницею

10 жовтня рух повітряного транспорту над Калинівкою відновили. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: