Світ

Німеччина проведе торговельні переговори зі США у червні

28 травня, 2018 13:14
Світ/Німеччина проведе торговельні переговори зі США у червні
Зберегти
Вигляд
Міністр економіки Німеччини наполягатиме на скасування митних обмежень на європейський експорт сталі та алюмінію до США на саміті Організації економічного співробітництва та розвитку у Парижі.

Міністр економіки Німеччини наполягатиме на скасування митних обмежень на європейський експорт сталі та алюмінію до США на саміті Організації економічного співробітництва та розвитку у Парижі.

Про це повідомляє Reuters.

«Нам необхідно уникнути запровадження високих митних тарифів на експорт», — повідомив міністр економіки Німеччини Пітер Альтмаєр.

Він також зазначив, що проведе переговори з єврокомісаркою з питань торгівлі Селісією Мальмстрьом та представником США Вільбуром Россом щодо мит на саміті ОЕСР у Парижі, що відбудеться на початку червня 2018 року.

Нагадаємо, що виключення європейської сталі та алюмінію з дії додаткових мит США  продовжили до 1 червня. За відсутності прогресу у врегулюванні торговельних відносин, з початку літа 2018 року європейська металургійна продукція зазнає додаткових митних тарифів на ввезення до США. Зокрема, буде запроваджено додаткові 25% на імпорт сталі та 10% на імпорт алюмінію.

Наприкінці квітня Пітер Беєр заявляв про необхідність проведення широких переговорів з представниками США та Єврокомісії. Тоді він повідомляв, що Німеччина готова до переговорів навіть у разі, якщо США не продовжуватимуть виключення з-під дії нових мит для країн ЄС.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика, Канада та ЄС.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трамп: США скасують мита, якщо Європа скасує свої тарифи

Також повідомлялось, що ЄС хоче вирішувати торговельні суперечки зі США через інструменти СОТ.

Пов`язані новини