Прокуратура німецького міста Гамбург розпочала розслідування проти трьох співробітників компанії Siemens, які могли бути причетними до постачання газових турбін до Криму в обхід санкцій Євросоюзу.

Зазначається, що співробітники, проти яких розпочали розслідування, працюють у російському відділенні Siemens, що розташоване у Санкт-Петербурзі.

«Прокуратура веде розслідування щодо трьох громадян Німеччини, які працюють на концерн Siemens у Санкт-Петербурзі, через те, що вони могли бути причетними до постачання семи газових турбін в Крим, попри чинне ембарго», — повідомив представник прокуратури німецьким журналістам.

Нагадаємо, в липні 2017 року Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

24 вересня в Siemens заявили про зміни в роботі з російськими клієнтами після постачання турбін у Крим.

30 жовтня стало відомо, що Верховний суд Росії відмовив Siemens у поверненні турбін, які незаконно доставили до Криму.

Поділитись: