УКРАЇНА

Німецький уряд та Siemens зроблять все, щоб завезені в Крим турбіни не працювали — Клімкін

6 квітня, 2018 11:55
УКРАЇНА/Німецький уряд та Siemens зроблять все, щоб завезені в Крим турбіни не працювали — Клімкін
Зберегти
Вигляд
Уряд Німеччини спільно з керівництвом компанії Siemens запевнили, що будуть продовжувати працювати над тим, щоб вивести незаконно завезені на територію Криму турбіни для будівництва електростанції.

Уряд Німеччини спільно з керівництвом компанії Siemens запевнили, що будуть продовжувати працювати над тим, щоб вивести незаконно завезені на територію Криму турбіни для будівництва електростанції.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у парламенті під час «години запитань до уряду».

«Ми багаторазово звертались і до уряду Німеччини, і до ЄС, і безпосередньо до Siemens. Я зустрічався з керівництвом компанії і ми обговорювали координацію судових позовів, щоб не допустити введення в експлуатацію турбін», — повідомив Клімкін.

Він також зазначив, що у Siemens та німецькому уряді пообіцяли продовжувати діяти політичними та судовими методами, щоб повернути турбіни та визнати угоду з РФ про їхню закупівлю недійсною.

Крім цього, перешкодити введенню в експлуатацію турбін пообіцяв прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми вживаємо дії по всіх напрямках, дипломатичних і інших каналах, для того, щоб блокувати їх роботу і вимагати реакції для введення додаткових санкцій до країни-агресора», — заявив він.

Нагадаємо, в липні минулого року Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

24 вересня в Siemens заявили про зміни в роботі з російськими клієнтами після постачання турбін у Крим. 

Більше про:
# Siemens
# санкції ЄС
Пов`язані новини