Дата Компромісу. Рада визначила час інавгурації новообраного президента: Зеленський складе присягу 20 травня о 10 ранку. Яким буде його перше звернення до парламенту? Говоримо про це в ефірі програми «Нині вже» о 19.

Також у програмі:

  • Перші цифри. Соціологи озвучили свіжі рейтинги політичних партій. Згідно з ними, партії Зеленського та Медведчука випереджають сили Порошенкa і Тимошенко. Чи будуть показники змінюватися?
  • Подав голос. Святослав Вакарчук офіційно оголосив, що йде в політику зі своєю партією «Голос». Хто в команді популярного співака і які зміни вони пропонують?
  • Конституційний перелам. Звільнений у вівторок з посади голови Конституційного суду Станіслав Шевчук у студії Громадського.
  • МВФ та Україна. Чи правда, що коли в країну приходить МВФ, все стає погано — говоримо з Тимофієм Миловановим, Почесним президентом Київської Школи Економіки.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: