Радахохотала. Комедійний актор, керівник студії «Мамахохотала» Роман Грищук виграв вибори на окрузі в Києві і стане депутатом від «Слуги народу». Говоримо з ним про ідеї законів, для чого йому політика і чому при владі так багато коміків – дивіться в ефірі «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Проблемні округи. Через дві доби після завершення голосування досі залишаються дільниці, де опрацьовано лише половину протоколів. У чому проблема і чи немає там маніпуляцій?
  • Донбас чек. Перевіряємо, як ухвалення закону про мову вплинуло на Донбас і чи наблизило це регіон до миру.
  • Вбивство Павла. Правоохоронці прозвітували Зеленському, як відбувається розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. 

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: