Світ

Нові санкції проти Росії можуть зашкодити американській економіці — Мінфін США

2 лютого, 2018 22:13
Світ/Нові санкції проти Росії можуть зашкодити американській економіці — Мінфін США
Зберегти
Вигляд
Міністерство фінансів США попередило Конгрес, що нові економічні санкції проти Росії можуть вплинути на економіку країни та глобальні фінансові ринки й американські компанії.

Міністерство фінансів США попередило Конгрес, що нові економічні санкції проти Росії можуть вплинути на економіку країни, глобальні фінансові ринки й американські компанії.

Про це повідомляє The Hill з посиланням на доповідь.

У документі, зокрема, йдеться про те, що розширення антиросійських санкцій призведе до «відплати Росії проти інтересів США».

У Мінфіні, серед іншого, застерегли, що нові санкції можуть послабити американських інвесторів.

«…масштаби наслідків через розширення санкцій для суверенних боргів та деривативів не визначені. Їхній результат може обмежити як Росію, так і американських інвесторів та компанії», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що ще 2 серпня 2017-го Трамп затвердив документ, що передбачає нові санкції проти Росії. Повідомлялося, що американські санкції стосуватимуться усіх, хто співпрацює з Росією. Тому низка країн розкритикували цей документ. 

26 січня Сполучені Штати розширили санкційний список осіб та компаній з Росії та окупованого Донбасу через агресію в Україні.

Зокрема, США запровадили санкції проти компанії, через яку РФ легалізувала торгівлю з «ДНР» та «ЛНР».

Пов`язані новини