Голова фракції «Опозиційний блок» Вадим Новинський не піде на вибори в парламент за списком об’єднання «Опозиційного блоку», а балотуватиметься на мажоритарному окрузі.

Про це повідомив Євгеній Мураєв, який очолює список партії, передає прес-служба «Опоблоку».

Він заявив, що на одномандатних округах від партії йдуть «достойні представники», зокрема екс-регіонал Борис Колесніков та Вадим Новинский.

Раніше «Опоблок» оголосив перші номери свого списку: це Мураєв, Новинський, заступник голови фракції «Опоблок» Олександр Вілкул, місьголова Харкова Геннадій Кернес та місголова Одеси Геннадій Труханов. 

Рішення Новинського йти в депутати не за списком «Опоблоку», а на мажоритарному окрузі, можна пояснити низьким рейтингом партії, яка фактично не має шансів подолати 5-відсотковий бар’єр.

На якому саме окрузі балотуватиметься Новинський, не повідомляється.

Війну на Донбасі Новинський називає громадянським конфліктом та пропонує вести прямі переговори з так званими «ДНР» і «ЛНР».

Нагадаємо, «Опозиційний блок», партія «Наші» депутата Євгенія Мураєва, «Відродження» Віталія Хомутинника, так звана «партія мерів» «Довіряй ділам» Геннадія Кернеса і Геннадія Труханова та політсила «Миру і розвитку» об’єднались для участі у дострокових виборах до Верховної Ради.

Напередодні повідомлялось, що Новинський їздив на Міжпарламентську Асамблею православ'я в Грузії разом з єпископом Баришівським УПЦ Московського патріархату Віктором Коцабою, якого на заході представляли як представника Російської православної церкви.

16 червня предстоятель УПЦ Московського патріархату Онуфрій та Вадим Новинський поїхали в РФ, де зустрілися з патріархом Російської православної церкви Кирилом.

Поділитись: