УКРАЇНА

Новий глава ПриватБанку хоче долучити до команди своїх екс-колег іноземців

10 лютого, 2018 21:24
УКРАЇНА/Новий глава ПриватБанку хоче долучити до команди своїх екс-колег іноземців
Зберегти
Вигляд
Новий голова правління ПриватБанку — колишній чеський банкір Петр Крумханзл — не виключає залучення до правління фінустанови своїх колишніх колег.

Новий голова правління ПриватБанку — колишній чеський банкір Петр Крумханзл — не виключає залучення до правління фінустанови своїх колишніх колег.

Про це він повідомив на прес-конференції у Дніпрі, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я не виключаю, що приведу своїх колег, яких я знаю, фахівців, які працюють у цій сфері. Чому? Тому що є дуже серйозні завдання, питання, які стосуються ПриватБанку, і ці питання мають вирішувати фахівці світового рівня», — сказав він.

Водночас Крумханзл зазначив, що основним критерієм під час формування команди будуть професійні якості людей.

«Мені не важливо, ким будуть люди, які працюють у банку, — українцями чи іноземцями. Для мене важливо, щоб у них був досвід, і вони змогли правильно і добре зробити свою роботу», — додав Крумханзл.

Нагадаємо, наглядова рада Приватбанку призначила чеха Петра Крумханзла головою правління банку у січні. Правління Нацбанку погодило кандидатуру Крумханзла 9 лютого.

Крумханзл народився в 1966 році та закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990 році. Він обіймав вищі керівні посади у провідних банках Європейського союзу.

У Приваті наголосили, що Крумханзл під час кризи 2008 року в Україні обіймав посаду члена правління з операційних питань в Райффайзен Банк Аваль. Тоді він досягнув суттєвого зменшення витрат за рахунок реструктуризації мережі відділень та впровадження нових бізнес-моделей, а також адаптував банк до несприятливих ринкових умов. 

Крім того Крумханзл працював на посаді члена правління з операційних питань у компанії, створеній австрійським урядом. Він займався управлінням проблемними активами та врзначенням корпоративної стратегії.

Його останній досвід роботи був пов’язаний з ринком Китаю, де Петр на посаді члена правління з операційних питань Home Credit, керував усіма операціями банку, в складі якого працювало понад 85 тисяч людей.

Пов`язані новини