Життя / Соціальний захист

Облгази продовжують донараховувати у платіжках додаткові обсяги газу — Нафтогаз

Нафтогаз
Життя/Соціальний захист/Облгази продовжують донараховувати у платіжках додаткові обсяги газу — Нафтогаз
Зберегти
Вигляд
Газорозподільчі та газозбутові компанії продовжують вказувати у платіжках населенню за газ додаткові обсяги газу попри заборону Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

«Оператори газо-розподільчих мереж (приватні компанії, 70% яких належить одному відомому олігарху) ігнорують заборону Нацкомісії і продовжують незаконно донараховувати споживачам додаткові обсяги газу, застосовуючи коефіцієнт приведення до стандартних умов», — повідомляють у Нафтогазі.

Там також рекомендують споживачам оскаржувати донараховані обсяги газу та не платити за них.

Нагадаємо, що раніше у Нафтогазі заявляли, що облгази «РГК» штучно збільшують заборгованість споживачів за газ для того, аби унеможливити їхній перехід до інших постачальників газу, зокрема Нафтогазу.

Компанія «РГК» Дмитра Фірташа займає монопольне становище на ринку розподілення газу та його продажу для потреб населення та промисловості. Зокрема, компанії належать 20 облгазів по всій Україні.

Після цього на засіданні уряду заявили, що проведуть перевірку облгазів через збільшення заборгованості у платіжках громадян за газ.

Водночас, у компанії «РГК» повідомили, що донараховані борги споживачів можна не оплачувати

Пов`язані новини