Війна

Обстріл Донецької фільтрувальної станції: 4 поранених працівників виписали з лікарні

27 квітня, 2018 19:58
Війна/Обстріл Донецької фільтрувальної станції: 4 поранених працівників виписали з лікарні
Зберегти
Вигляд
Серед п’ятьох поранених унаслідок обстрілу співробітників Донецької фільтрувальної станції, чотирьох вже виписали з лікарні. Ще один залишається у шпиталі через проблему з рукою.

Серед п’ятьох поранених унаслідок обстрілу співробітників Донецької фільтрувальної станції, чотирьох вже виписали з лікарні. Ще один залишається у шпиталі через проблему з рукою.

Про це Громадському повідомив виконувач обов’язків гендиректора комунального підприємства «Вода Донбасу» Олександр Євдокімов.

«Лікування у них безоплатне. Четверо вже виписані: двох одразу виписали, ще двох пізніше. Один поки залишається на лікуванні через проблеми з рукою. Поки не знаю, скільки ще він буде у лікарні», — сказав Євдокімов.

Він наголосив, що причина обстрілу бойовиками машини співробітників станції не зрозуміла, адже усі робочі авто мають спеціальні позначки.

«Наші авто, які їздять на фільтрувальну станцію, позначені знаками та написами. Процедура (приїзду співроібітників –ред.) щоденна та звична, і вони (бойовики – ред.) про це знають. Тому причина обстрілу нам не зрозуміла», — пояснив Євдокімов.

В.о. гендиректора «Вода Донбасу» також додав, що радше б сторони конфлікту припинили бойові дії у районах ДФС, адже від постачання води Донбаського водоводу та Донецької фільтрувальної станції залежать понад мільйон людей.

17 квітня працівники фільтрувальної станції потрапили під обстріл. Тоді поранення дістали п’ятеро людей, один з них перебував у важкому стані. 

Місія ОБСЄ відвідала лікарню, де перебувають постраждалі від обстрілу співробітники ДФС. Сполучені Штати засудили обстріл Донецької фільтрувальної станції, внаслідок якого постраждали п’ятеро співробітників ДФС.

Удень 18 квітня роботу Донецької фільтрувальної станції остаточно призупинили.

Це друга зупинка Донецької фільтрувальної станції з початку 2018 року. 

20 квітня в Авдіївку припинили подачу води через зупинку роботи Донецької фільтрувальної станції.

В ОБСЄ заявили, що роботу Донецької фільтрувальної станції, яка потрапила під обстріл 17 квітня, можна буде відновити тільки тоді, коли сторони нададуть переконливі та надійні гарантії безпеки.

Зранку 22 квітня повідомлялося, що на ДФС запустили насоси.

Нагадаємо, Донецька фільтрувальна станція забезпечує водою Авдіївку, селища поблизу неї — Спартак, Опитне, Верхньоторецьке, а також частини Ясинуватої та Донецька. Деякі будівлі із системи всієї станції зараз перебувають на підконтрольній Україні території, насосні станції — на окупованій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Працюємо, попри обстріли і страх»: чому така важлива Донецька фільтрувальна станція.

Пов`язані новини