Життя

Суд вирішив повернути обвинуваченого в організації «тітушок» Крисіна із Торецької колонії до Києва: він відмовляється

Життя/Суд вирішив повернути обвинуваченого в організації «тітушок» Крисіна із Торецької колонії до Києва: він відмовляється
Зберегти
Вигляд
Солом’янський райсуд Києва, в якому слухають справу за обвинувачення Юрія Крисіна у нападі на АЗС у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016, вирішив повернути обвинуваченого з Торецької колонії, де він зараз відбуває покарання за напад на журналіста В’ячеслава Веремія в лютому 2014, до Лук’янівського СІЗО Києва. Він перебуватиме у столичному ізоляторі, поки триватиме розгляд даної справи.

Таке клопотання подали адвокати чоловіка, суд його задовольнив під час закритого засідання.

Про це повідомляє журналістка Наталія Двалі із залу суду.

8 жовтня прокуратура повідомила про те, що Крисіна етапують з Києва до Торецької колонії для відбування покарання.

У березні 2014 року Крисіна заарештували, інкримінували умисне вбивство. Згодом його відпустили під домашній арешт, справу перекваліфікували на хуліганство, а у грудні 2017 року Шевченківський суд оголосив вирок — 4 умовних роки позбавлення волі.

Тоді ж прокуратура та потерпілі оскаржили таке рішення в Апеляційному суді, скарги частково задовольнили. Апеляційний суд не побачив щирого каяття у діях обвинуваченого та зазначив, що суд першої інстанції не взяв до уваги свідчення інших фігурантів справ «тітушок» і засудив його до 5 років реального терміну.

Захисник Юрія Крисна Ігор Василенко у коментарі Громадському зазначив, що його підзахисний відмовляється повертатися до столичного СІЗО, а це клопотання захисниками було подане одразу після його етапування, адже Крисін обурився тим, як його від'їзд висвітили у ЗМІ.

«Навіть якщо буде така ухвала, то Крисін відмовляється повертатися. Він сказав, що хоче залишитися у колонії і відбувати покарання там. 12-го листопада під час судового засідання він зробить відповідну заяву», — сказав захисник.

Нагадаємо Крисіна етапували до колонії на Донеччині 8 жовтня.

За даними слідства, Юрій Крисін у часи Майдану був організатором банди «тітушок» та діяв на замовлення Армена Саркісяна та Олексія Чеботарьова.

У вересні суд відкрив касаційне провадження, за заявою адвоката Крисіна на вирок апеляційного суду щодо 5-ти років реального ув’язнення чоловіка.

Юрій Крисін мав відправитися до колонії на Донеччині 28 вересня, однак цей процес відтермінували нібито через погане самопочуттям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викрадення майданівців, вибухівка на Прорізній і вбивство Веремія: нові деталі у справі організаторів «тітушок»

За даними слідства, Юрій Крисін у часи Майдану був організатором банди «тітушок» та діяв на замовлення Армена Саркісяна та Олексія Чеботарьова. У березні 2014 року Крисіна заарештували, інкримінували умисне вбивство. Згодом його відпустили під домашній арешт, справу перекваліфікували на хуліганство, а у грудні 2017 року Шевченківський суд оголосив вирок — 4 умовних роки позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три версії хвороби Крисіна

Тоді ж прокуратура та потерпілі оскаржили таке рішення в Апеляційному суді, скарги частково задовольнили. Апеляційний суд не побачив щирого каяття у діях обвинуваченого та зазначив, що суд першої інстанції не взяв до уваги свідчення інших фігурантів справ «тітушок» і засудив його до 5 років реального терміну..

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Веремія: три роки розгляду та п'ять років тюрми для Крисіна

Більше про:
# Юрій Крисін
Пов`язані новини