Дмитра Россошанського, обвинуваченого у вчиненні ДТП у 2015 році, унаслідок якого загинула Світлана Сапатинська — рідна сестра Ірини Ноздровської, убитої в грудні 2017 року, засудили до 7-ми років позбавлення волі без права на амністію.

Про це Громадському повідомила племінниця загиблої Світлани Сапатинської Анастасія Ноздровська.

Вирок оголосив Обухівськй районний суд Київської області 24 жовтня.

Адвокати Дмитра Россошанського мають право оскаржити рішення в Апеляційному суді.

Судові засідання тривали близько 3-х років. Спочатку справу слухали у Вишгородському суді Київської області. Саме там, за інформацією журналістів, працював дядько обвинуваченого Дмитра — Сергій Купрієнко.

У 2016 році Вишгородський суд відпустив Дмитра Россошанського під домашній арешт.

Утім спільними зусиллями сестри загиблої — Ірини Ноздровської та сторони обвинувачення, запобіжний захід чоловіку змінили на тримання під вартою, а справу передали до Обухівського суду Київської області.

У травні 2017-го Дмитра Россошанського засудили до 7 років ув’язнення, але захист подав апеляцію. 27 грудня Апеляційний суд Києва відмовив йому у звільненні, залишивши під вартою, але Россошанський усе ще міг вийти на волю за амністією, цим і апелював захист Россошанського.

Нагадаємо, 29 грудня 2017 року в Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП.

1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського, головного підозрюваного у вбивстві Ноздровської. Того ж дня на Київщині відбувся похорон Ноздровської

Ірина Ноздровська особисто вела справу про ДТП, у якому загинула її власна сестра. Головним підозрюваним у скоєнні ДТП є Дмитро Россошанський — син Юрія Россошанського, головного підозрюваного у вбивстві Ноздровської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Поділитись: