УКРАЇНА

Обвинувачений у справі «тітушок» Крисін вдруге відмовився прибути до суду

29 травня, 2018 14:59
УКРАЇНА/Обвинувачений у справі «тітушок» Крисін вдруге відмовився прибути до суду
Зберегти
Вигляд
Обвинувачений у справі про викрадення катування майданівців січня лютого 2014 Юрій Крисін відмовився прибути до Дарницького суду Києва. Засідання перенесли на 31 травня.

Обвинувачений у справі про викрадення катування майданівців січня лютого 2014 Юрій Крисін відмовився прибути до Дарницького суду Києва. Засідання перенесли на 31 травня.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

На засідання прибула приватна адвокатка Крисіна Тетяна Галюк, яка надала суду документи про причини своєї попередньої відсутності.

Прокуратура вважає такі дії з боку обвинувачуваного та захисників умисним затягування судового процесу.

24 травня суд продовжив тримання під вартою Крисіна, обвинуваченого у катуванні майданівців. Тоді адвокати Крисіна Тетяна Гнатюк, Ігор Василенко, Євген Солодко втретє без поважної причини не з'явились на засідання, зазначивши, що не були повідомлені про дату і час.

Нагадаємо, 

29 березня Дарницький райсуд Києва заарештував Юрія Крисіна на 2 місяці.

Обвинувачуваними у даній справі проходять двоє осіб — Юрій Крисін та Сергій Чемес. Юрію Крисіну інкримінують 4 злочини передбачені статтями 27 (підбурювання та пособництво у вчиненні злочину), 146 (незаконне позбавлення волі, викрадення людини вчинене з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї), 127 (катування з метою примусити потерпілого чи іншу особу вчинити дії, що суперечать їх волі, вчинене повторно або за попередньою змовою  групою осіб, або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості), 296 (хуліганство вчинене групою осіб), 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів, демонстрацій).

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві. Сам Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

За цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

15 березня Крисін не з'явився на суд через «можливу загрозу своєму життю», суд задовольнив клопотання адвокатів щодо взяття Крисіна під охорону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО​

Пов`язані новини