УКРАЇНА

Очільниця податкового комітету Ради пропонує реформувати ДФС до кінця року

3 вересня, 2018 13:28
УКРАЇНА/Очільниця податкового комітету Ради пропонує реформувати ДФС до кінця року
Зберегти
Вигляд
Голова комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики України Ніна Южаніна закликала парламент розробити та схвалити реформу Державної фіскальної служби України до кінця фінансового року.

Голова комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики України Ніна Южаніна закликала парламент розробити та схвалити реформу Державної фіскальної служби України до кінця фінансового року.

Про це Южаніна повідомила під час погоджувальної ради 3 вересня.

«Найближчим часом, до завершення поточного фінансового року (до 31 грудня — ред.) ми повинні розглянути справжню реформу ДФС, особливо що стосується митної справи», — заявила Южаніна.

Вона також зазначила, що за 4 роки справжньої реформи фіскальної служби так і не відбулося, а все що було — «це косметичні зміни».

Напередодні Южаніна повідомляла, що Рада розгляне проект закону про запровадження податку на виведений капітал після візиту місії МВФ до Києва.

Нагадаємо, що 21 серпня  Юрій Луценко повідомив, що наразі працює над справою проти керівника ДФС України Мирослава Продана.

Мирослав Продан пов’язав заяву генпрокурора Луценка про те, що той збирає докази у справі проти нього, зі своєю боротьбою з контрабандою лісу.

16 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має докази правопорушень Продана, які той здійснив уже будучи на посаді очільника ДФС.

«Наявних у мене матеріалів достатньо для того, щоб бути переконаним в наявності грубих правопорушень у пана Продана на посаді виконуючого обов`язки голови ДФС», — заявив Луценко

Сам Продан назвав заяву Луценка «фейковою».

18 липня Кабінет міністрів України дав доручення Державній аудиторській служби, Державній фіскальній службі, Держгеокадастру провести ретельні перевірки всіх лісгоспів України.

В той же час, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що не збирається усувати від обов’язків очільника ДФС Мирослава Продана.

Зазначимо, що у минулому Продан очолював вінницьку митницю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Продано: чому Генпрокурор зацікавився контрабандою

Пов`язані новини