Виконувач обов’язків Державної фіскальної служби України Мирослав Продан повідомив, що заяви генерального прокурора про те, що він збирає докази у справі проти Продана, пов’язані з діяльністю щодо протидії незаконній вирубці та експорту лісу.

Виконувач обов’язків Державної фіскальної служби України Мирослав Продан повідомив, що заяви генерального прокурора про те, що він збирає докази у справі проти Продана, пов’язані з діяльністю щодо протидії незаконній вирубці та експорту лісу.

Про це Продан заявив під час брифінгу з начальником Одеської митниці у Києві, 22 серпня, передає «Укрінформ».

Я уявляю як він (тиск на Продана та працівників ДФС — ред.) буде посилюватись, коли з'являться перші результати контрольно-перевірочних заходів у лісовій галузі. Переконаний, що істерія у декого буде набагато більшою, ніж є зараз», — заявив очільник ДФС.

Продан закликав генерального прокурора України Юрія Луценка не шантажувати його та оприлюднити інформацію про правопорушення, якою володіють у Генпрокуратурі.

Нагадаємо, що 21 серпня  Юрій Луценко повідомив, що наразі працює над справою проти керівника ДФС України Мирослава Продана

16 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має докази правопорушень Продана, які той здійснив уже будучи на посаді очільника ДФС.

«Наявних у мене матеріалів достатньо для того, щоб бути переконаним в наявності грубих правопорушень у пана Продана на посаді виконуючого обов`язки голови ДФС», — заявив Луценко

Сам Продан назвав заяву Луценка «фейковою».

18 липня Кабінет міністрів України дав доручення Державній аудиторській служби, Державній фіскальній службі, Держгеокадастру провести ретельні перевірки всіх лісгоспів України.

В той же час, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що не збирається усувати від обов’язків очільника ДФС Мирослава Продана.

Зазначимо, що у минулому Продан очолював вінницьку митницю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Продано: чому Генпрокурор зацікавився контрабандою

Раніше Гройсман повідомляв, що боротьба з контрабандою щодня приносить українському бюджету додаткові 70-80 мільйонів гривень.

20 червня Кабінет міністрів ухвалив стратегію боротьби з контрабандою. До її реалізації долучаться Міністерство внутрішніх справ, Генеральна прокуратура, Державна фіскальна служба та Національна поліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поліція на митниці: що означає «хрестовий похід» Гройсмана проти контрабанди

Також в Уряді запропонували позбавляти волі на 3-7 років за контрабанду. Відповідний законопроект зареєстрували у парламенті.

На початку 2018 року обмеження на міжнародні поштові посилки відтермінували до січня 2019 року.

Також в ДФС розробили механізм контролю за посилками.

Поділитись: