Нові члени екіпажу Міжнародної космічної станції (МКС) Роберт Бенкен і Дуґлас Герлі, які 31 травня прибули туди на космічному кораблі Crew Dragon, завершили свій перший робочий тиждень на станції.

Про це повідомили в Національному аерокосмічному агентстві США (NASA).

Там розповіли, що американські астронавти все ще вивчають станцію.

5 червня вони ознайомилися з аптечками, коморою, системами зв’язку і процедурами безпеки. Також вони взяли участь у дослідженнях і розпакували японський корабель HTV-9, який привіз вантаж на МКС за шість днів до прибуття нових членів екіпажу.

У NASA також розповіли, що паралельно командир МКС Кріс Кессіді почав налаштування оптичного устаткування зв'язку на борту японського лабораторного модуля «Кібо». Нове широкосмугове обладнання має забезпечити передачу великих обсягів даних від станції до Землі та назад.

Бортінженери «Роскосмосу» Анатолій Іванішин та Іван Вагнер продовжили дослідження, фотографуючи природні й штучні впливи на Землю та стежачи за радіаційним фоном на станції.

Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX успішно вирушив у космос із Космічного центру імені Кеннеді 30 травня. Вперше в історії астронавти полетіли в космос на кораблі, збудованому приватною компанією. 31 травня американські астронавти перейшли на борт МКС.

Поділитись: