Окружний адмінсуд Києва заборонив Сергію Козьякову виконувати повноваження голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів, а також позбавив повноважень його заступника Станіслава Щотку.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Зазначається, що таке рішення ухвалене для забезпечення позову від Сергія Остапця та Олександра Кротюка.

Так, суд зобов’язав голову ВККС, або члена комісії, який виконує обов’язки голови, «негайно прийняти розпорядчий акт» щодо включення Остапця до складу ВККС. Цей акт має бути ухвалений «у зв'язку з припиненням повноважень члена ВККС» Станіслава Щотки.

«Підставою для прийняття судом таких рішень було, в тому числі, встановлення судом обставин закінчення визначеного законом строку повноважень Сергія Козьякова та Станіслава Щотки як членів ВККС», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно у ВККС повідомили, що майже усі судді Окружного адміністративного суду Києва, включно із головою Павлом Вовком та суддями, які визнали незаконною націоналізацію Приватбанку, не з’явилися на обов’язкове кваліфікаційне оцінювання, бо нібито захворіли.

Так, із 41 судді на оцінювання прийшли лише семеро, решта надали довідки про хворобу.

 «ВККС не вправі спростовувати чи перевіряти медичні довідки. Тому така причина є поважною і для цих суддів призначено новий день складання іспиту», — сказали в комісії.

Зазначимо, що, за даними руху ЧЕСНО, усі троє суддів, що ухвалили рішення по Приватбанку — недоброчесні.

Нагадаємо, після звернення РНБО щодо оцінювання суддів Окружного адмінсуду судді цього суду закликали запустити процедуру імпічменту Порошенка.

Поділитись: