Так званий тимчасовий виконувач обов’язків губернатора окупованого Севастополя Михайло Развожаєв повідомив, що у місті коронавірус зафіксували у 36 будівельників, що зводять медцентр російського Міністерства оборони, який перепрофілювали для боротьби з коронавірусом.

Про це пише «Крим.Реалії».

«Сьогодні перед нарадою надійшла інформація: на одному з наших будівельних майданчиків підтвердилося, що з'явився невеликий осередок. 36 осіб інфікованих – це практично стільки ж, скільки за всі два місяці в попередній період», — сказав Развожаєв.

За його словами, прояв хвороби у будівельників легкий, безсимптомний, втім, їх усіх госпіталізували.

«Осередок обсервовано, всі під наглядом, все під контролем», – підсумував Развожаєв.

Видання пише, що 27 квітня він також повідомляв про п'ять нових випадків коронавірусу у місті, два з яких — будівельники медичного центру російського Міністерства оборони в районі бухти Омега. Раніше російські ЗМІ повідомляли, що його перепрофілюють для хворих на коронавірус.

За словами Развожєва, загалом на будівництві працює 700 осіб у дві зміни, близько 200 з яких – севастопольці. Він стверджував, що майданчик переводять в режим обсерватора для того, щоб не зупиняти будівництво, через що ніхто з працівників не зможе залишати територію протягом двох тижнів, а людей «розмістять у наметах».

Станом на ранок 28 квітня, за інформацією окупаційної влади, в Криму зареєстровано 79 випадків коронавірусної інфекції.

Поділитись: