ENRU

Окупаційна влада Криму заявляє про зрив будівництва дороги до «Кримського мосту» з боку Керчі

Терміни будівництва автошляху до «Кримського мосту» з боку Керчі можуть бути зірвані.

Про це йдеться в листі, направленому окупаційним «главою» Криму Сергієм Аксьоновим віце-прем'єру РФ Дмитру Козаку та міністру транспорту Максиму Соколову, передає РБК. 

У листі Аксьонов вказує, що висновок держекспертизи на проект забезпечення транспортної безпеки дороги не надійшов у  встановлений графіком термін.

«Невиконання робіт по забезпеченню безпеки дороги може привести до зриву термінів виконання робіт на «сполучених з об'єктом ділянках», — пише Аксьонов.

У М заявили, що «заходи щодо забезпечення транспортної безпеки Кримського моста, необхідні до моменту запуску руху, реалізуються в повному обсязі і будуть завершені в строк».

Представник віце-прем'єра Дмитра Козака в свою чергу повідомив, що в уряді не мають відомості по відставання від термінів ні по одному з етапів будівництва мостового переходу через Керченську протоку.

Коментувати лист Аксьонова російський Мінтранспорт і представник віце-прем'єра відмовилися, але заявили, що відставання у графіках «не спостерігатається».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст у протоці, як колода в оці: про ціну Керченської переправи

Раніше повідомлялося, що The New York Times у своєму матеріалі позначило Крим тим же кольором, що й територію Росії та  позначило  її написом «спірна».

Стаття під заголовком «Путінський міст до Криму може нести більше символізму, ніж руху» опублікована 11 листопада. У ній ідеться про будівництво так званого «керченського мосту» до анексованого Криму з території РФ.

Міністерство закордонних справ України заявило про намір  звернутись до видання через зображення анексованого Криму «спірною» територією.

Видання пізніше заявило, що залишить без змін зображення території анексованого Росією Криму, яка була позначена «спірною».