УКРАЇНА

ООН закликає Росію «негайно покласти край утискам жителів Криму»

15 березня, 2017 12:49
УКРАЇНА/ООН закликає Росію «негайно покласти край утискам жителів Криму»
Зберегти
Вигляд
В анексованому Росією Криму продовжують порушувати права мешканців півострова.

В анексованому Росією Криму продовжують порушувати права мешканців півострова. У зв'язку з цим ООН закликає припинити утиски людей.

Про це йдеться у 17-му звіті Управління верховного комісара ООН з прав людини.

За підзвітний період (з 16 листопада 2016 року до 15 лютого 2017 року – ред.) спостерігачі ООН продовжували фіксувати порушення прав мешканців Криму: затриманих примушують визнавати провину шляхом катування, людей примусово лікують у психіатричних установах, у діяльність адвокатів втручаються, а мешканцям окупованого Криму відмовляють у послугах через відсутність паспортів Російської Федерації.

Представники Управління верховного комісара ООН з прав людини у своєму звіті нагадують про Резолюцію «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь», яка була ухвалена Генеральною Асамблеєю ООН 19 грудня 2016 року, де міжнародні партнери закликають Російську Федерацію «негайно покласти край усім утискам жителів Криму» і «забезпечити належний і безперешкодний доступ на півострів регіональним і міжнародним механізмам моніторингу прав людини».

Нагадаємо, Генасамблея ООН ухвалила резолюцію України щодо анексованого Криму.

Раніше повідомлялось, що 26 квітня влада анексованого Криму заборонила Меджліс кримськотатарського народу. Організацію визнали екстремістською і заборонили її діяльність в Росії.

Також дивіться і читайте повну версію інтерв'ю голови Моніторингової місії ООН з прав людини Фіони Фрейзер о 20:00 на сайті Громадського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримські татари продовжують жити в Криму, як більмо на оці — заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини