Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук висловив невдоволення у зв'язку з, на його думку, відсутністю змісту у передвиборних кампаніях кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Про це Вакарчук заявив у своєму відеозверненні.

Вакарчука обурило те, що кандидати у президенти вирішують, будуть дебати чи не будуть, де вони відбудуться та хто їх буде модерувати. «Хіба це ті речі, які справді дозволять нам зробити усвідомлений вибір?», — сказав він.

«І так відбувається протягом всієї президентської кампанії: зміст підміняється формою. Йде постійне змагання кольорів і слоганів. Пафос проти гумору. Білборди проти Інстаграму. Молебень проти серіалу. Я, як виборець, хотів би знати відповіді на запитання, як той чи інший кандидат в Президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права», — наголосив Вакарчук.

Співак перерахував ті питання, які, на його думку, кандидатам слід піднімати перед другим туром виборів.

«Яка програма реформування судової системи? Як вони збираються повертати додому наших військовополонених та політичних в’язнів, які перебувають зараз в російських тюрмах? Яким чином вони збираються повертати окуповані Крим, Донбас?... Я хотів би знати це!», — сказав Вакарчук.

Він закликав виборців не дати підмінити зміст — формою. «Вимагайте в кандидатів в президенти конкретні відповіді на запитання, якою вони бачать Україну через 5 років?», — підкреслив співак.

Нагадаємо, Володимир Зеленський погодився на дебати з Петром Порошенком, та тільки на стадіоні «Олімпійський» у Києві.

Зеленський дав Порошенкові 24 години на роздуми. І за 9 годин Порошенко погодився.

На Суспільному повідомили, що в них є технічна можливість провести трансляцію на стадіоні. Проте, якщо ЦВК не прийме нове положення, в якому виключать норму про студію, а керуватиметься чинною, дискусію на «Олімпійському» не можна назвати дебатами, кажуть у прес-службі Суспільного. Тому там чекають на рішення ЦВК, та вже почали домовлятися з «Олімпійським».

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile