У Пакистані планують посмертно нагородити державною нагородою свого громадянина — Миана Наїм Рашида, який намагався зупинити стрілка, що влаштував теракт в Новій Зеландії. Про це заявив прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан.

«Пакистан пишається Мианом Наїмом Рашидом, який прийняв мученицьку смерть, намагаючись зупинити терориста, і його мужність буде відзначена державною нагородою», — написав він.

​Він додав, що влада готова надати підтримку сім’ям пакистанських жертв стрілянини.

​За даними міністерства закордонних справ Пакистану, унаслідок теракту в Новій Зеландії загинули 9 пакистанців. Серед них був Наїм Міан Рашид зі своїм сином. Як було видно на відео, яке транслював терорист, Рашид був єдиним, хто намагався зупинити стрілка, який влаштував теракту у мечетях.

Нагадаємо, 15 березня у двох мечетях новозеландського міста Крайстчерч відкрили вогонь, загинули 49 людей.

Зранку 17 березня поліція знайшла ще одне тіло після розстрілу, кількість загиблих зросла з 49 до 50.

За 9 хвилин до розстрілу людей у двох мечетях новозеландського Крайстчерча терорист розіслав свій маніфест за понад 30 парламентськими адресами, зокрема прем'єр-міністерці країни Джасінді Ардерн. Зазначимо, що в маніфесті, оприлюдненому перед нападом, терорист зазначив: «Ви не знайдете спокою ні в Ісландії, ні в Польщі, ні в Новій Зеландії, ні в Аргентині, ні в Україні».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile