Світ

Палата представників Конгресу США ухвалила черговий тимчасовий бюджет

7 лютого, 2018 09:04
Світ/Палата представників Конгресу США ухвалила черговий тимчасовий бюджет
Зберегти
Вигляд
Палата представників Конгресу США ухвалила тимчасовий бюджет до 23 березня, спрямований на уникнення нового «закриття»  федерального уряду.

Палата представників Конгресу США ухвалила тимчасовий бюджет до 23 березня, спрямований на уникнення нового «закриття»  федерального уряду.

Про це йдеться в повідомленні фінансового комітету американського парламенту.

Законопроект підтримали 245 конгресменів, проти були 182.

Водночас очікується, що в Сенаті проект зазнає змін — зокрема, будуть знову знижені військові витрати, які палата представників підвищила до 659 мільярдів доларів на 2018 фінансовий рік.

Раніше Президент США Дональд Трамп підписав ухвалений Конгресом проект тимчасового бюджету уряду, розрахований на термін до 8 лютого.

19 січня представники демократичної партії заблокували проект бюджету уряду через те, що не змогли знайти компроміс з республіканцями з приводу закону, що захищає від депортації мігрантів, після чого 20 січня федеральні відомства США призупинили роботу через відсутність фінансування.

Це не стосується лише найважливіх служб, таких як МНС, та тих, що напряму забезпечують безпеку держави, а саме армія. Деякі федеральні заклади можуть деякий час продовжувати працювати, накприлад в'язниці, Метеорологічна служба або служба управління повітряного руху.

Однак через те, що витрати бюджету встановлюються рішенням Конгресу, можлива зупинка фінансування і роботи будь-якої державної організації.

Водночас чимало послуг надаються не на федеральному рівні, а на рівні штатів. 

Варто зазначити, в США призупинення роботи уряду відбувалося щонайменше 14 разів за останні 30 років, в тому числі і в 2013 році за президентства Барака Обами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Технічна перерва: що означає припинення роботи уряду США.

Пов`язані новини