Економіка

Трамп затвердив тимчасове продовження фінансування уряду

23 січня, 2018 07:42
Економіка/Трамп затвердив тимчасове продовження фінансування уряду
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп підписав ухвалений конгресом проект тимчасового бюджету уряду, який розрахований на термін до 8 лютого.

Президент США Дональд Трамп підписав ухвалений конгресом проект тимчасового бюджету уряду, який розрахований на термін до 8 лютого.

Про це повідомляє Reuters.

За підсумками голосування у верхній палаті американського парламенту члени сенату вирішили припинити дебати і схвалити тимчасовий документ заради відновлення роботи федеральних відомств.

Робота держустанов у США була припинена 20 січня через відсутність фінансування. Тоді республіканці не змогли набрати в Сенаті 60 голосів, необхідних для прийняття нового бюджету.

19 січня представники демократичної партії заблокували проект бюджету уряду через те, що не змогли знайти компроміс з республіканцями з приводу закону, що захищає від депортації мігрантів, після чого 20 січня федеральні відомства США призупинили роботу через відсутність фінансування.

Зокрема острів Елліс і статую Свободи закрили «до подальшого повідомлення» через відсутність федерального фінансування.

На час призупинення роботи уряду «некритичні» служби зупиняють роботу, а сотні тисяч працівників йдуть в неоплачувану відпустку.

ЧИТАЙТЕ: Технічна перерва: що означає припинення роботи уряду США.

Пов`язані новини