Радикальна партія Олега Ляшка купила рекламу за бюджетні кошти на телеканалах «112 Україна» і NewsOne, а потім підтримала звернення до Ради нацбезпеки та оборони щодо введення про них санкцій.

За липень-вересень 2018 партія заплатила 900 тисяч з бюджетних коштів телеканалу «112 Україна» за розміщення «інформаційного відеоматеріалу», ще 900 тисяч «NewsOne» — «за розміщення інформаційних роликів».

А вже у жовтні 16 депутатів фракції Ляшка із 21 підтримали звернення до Ради національної безпеки про введення санкцій проти «112 Україна» та NewsOne. Сам Ляшко також підтримав санкції.

Голова комітету виборців Олексій Кошель назвав таку ситуацію «нелогічною».

«З одного боку, Радикальна партія підтримує санкції щодо «112 Україна» каналу та NewsOne, звинувачуючи їх в російській пропаганді. З іншого боку, за місяць до голосування в Раді перераховує цим каналам значні суми коштів за розміщення рекламних роликів, що виглядає, м’яко кажучи, нелогічно. При цьому мова йде про витрачання саме державних коштів, отриманих партією з бюджету», – наголосив голова КВУ Олексій Кошель.

За квітень-травень 2018 найбільше телереклами за державні кошти купила Радикальна партія Олега Ляшка.

13 серпня Громадський рух «Чесно» повідомив, що на промоцію «Нового курсу» партія «Батьківщина» витратила 22 мільйони гривень у квітні-червні 2018 року.

Поділитись: