У партії «Голос» співака Святослава Вакарчука вважають, що при можливому об’єднанні з іншими демократичними політсилами «базовою» має стати партія з найбільшими рейтингом.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив заступник голови партії «Голос» Ярослав Юрчишин.

«Законодавче поле ускладнює об’єднання, тому єдине зараз можливе об’єднання — обрати найбільш рейтингову політичну силу і знайти механізм консолідації на її основі. Соціологія допоможе обрати, хто має найбільший рейтинг», — сказав він.

Співголова партії «Демократичний альянс» Василь Гацько також підтримує об’єднання демократичних сил. Він, вважає , що є 4 принципові критерії, яким має відповідати союзники його політсили: проукраїнські погляди, доброчесність, неолігархічність, а також ця партія має бути правоцентристською або центристською .

Народна депутатка Наталія Веселова, яка є членкинею партії «Сила людей», вважає, що об’єднання можливе навколо цінностей, які, на її думку, є спільними у «ДемАльянсу», «Голосу» та «Сили людей».

Вона нагадала, що «Сила людей» підписала меморандум про співпрацю з «Українською Галицькою партією» і «Демократичною сокирою». Веселова пояснила, що таким чином партії не будуть боротися один проти одного.

Зазначимо, що згідно з останнім опитуванням, саме партія «Голос» Вакарчука має найбільший серед цих партій рейтинг.

За словами соціолога Любомира Мисіва, партія Вакарчука забирає голоси у партій Петра Порошенка і Анатолія Гриценка.

Поділитись: