Новостворена партія «Голос» музиканта Святослава Вакарчука відбирає виборців у партій «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив заступник директора соціологічної служби «Рейтинг» Любомир Мисів.

За його словами, партія Вакарчука заходить на електоральне поле Західної України.

«Ми бачимо певне падіння у «БПП «Солідарності» і також досить сильне падіння «Громадянської позиції». В першу чергу це пов’язано з тим, що зріс рейтинг партії Святослава Вакарчука, і очевидний прихід нового обличчя на це електоральне поле таким чином моделює ситуацію і визначає певним чином рейтинги інших пратій», — пояснив Мисів.

Соціолог зазначив, що поки не варто говорити про продовження динаміки зростання рейтингу партії Вакарчука, але потенціал для такого зростання у «Голосу» є.

«Він підтверджується рейтингом другого вибору. Якщо говорити конкретно про цифри, то ще близько 6% може приростити партія», — додав він.

Водночас Мисів наголосив, що ця парламентська кампанія дуже непередбачувана, тому кінцевий результат «Голосу» буде залежати від того, як партія буде вести свою кампанію.

«Перевага партії Святослава Вакарчука в тому, що це нові обличчя, запит на які, як ми бачимо, досить високий», — резюмував соціолог.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням, найвищий рейтинг має партія президента Володимира Зеленського, далі йде партія кума Путіна Віктора Медведчука. «Блок Петра Порошенка» має рейтинг у 8,8%, «Голос» Вакарчука — 4,6%, «Громадянська позиція» — 2,3%.

Нагадаємо:

Поділитись: