Кабінет міністрів України планує ухвалити рішення, яке дозволить пенсіонерам платити за комунальні послуги не виходячи з дому, за допомогою листонош або дзвінка до банку, який їх обслуговує.

Про це повідомляють у пресслужбі уряду.

Там нагадують, що наразі існує можливість платити комунальні платежі онлайн, за допомогою інтернет-банків, однак для тих українців, які користуватися цим інструментом не можуть, запровадять додаткову функцію — оплату через дзвінок до банку або через листоношу (якщо пенсії отримують у відділенні Укрпошти).

«Громадяни, які отримують пенсії та грошові допомоги через банківські установи, зможуть дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги. Для цього вони мають зареєструватися у системі дистанційного обслуговування або зателефонувати на «гарячу» лінію банку і надати інформацію про перелік ЖКП, які бажають оплатити дистанційно, та необхідні дані для оплати послуг з їх рахунків», — пояснюють в уряді.

Тим українцям, які отримують пенсії у відділеннях Укрпошти, заплатити за комуналку дозволять безпосередньо листоношам, які доставляють пенсії. Також цю послугу можуть дозволити замовляти телефоном.

Напередодні Нацбанк застерігав українців від розголошення своїх банківських даних для ніби то отримання допомоги від держави, адже під цим приводом шахраї намагаються отримати доступ до банківських карток.

Поділитись: