Екс-президент Петро Порошенко заявив, що заступник голови Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов погрожував екс-главі Нацбанку Валерії Гонтаревій, будинок якої нещодавно спалили.

Про це Порошенко заявив у кулуарах парламенту.

«Пан Портнов переповнений помстою та реваншем, сам неодноразово зі своєю камарільєю погрожував пані Гонтаревій… Це жахливий злочин. Я повністю поділяю позицію Гонтаревої, що до цього безпосередньо причетні зацікавлені люди у справі ПриватБанку», — сказав він.

Також п’ятий президент вважає, що чинна влада «категорично» неправильно відреагувала на спалення машини невістки Гонатеревій. Він додав, що справа щодо спалення будинку буде тестом для влади.

«Це — величезний удар по репутації України і фінансово-банківської системи. Нам точно це не потрібно зараз — перед початком роботи місії Міжнародного валютного фонду, яка має затвердити нову програму для України», — зазначив Порошенко.

Нагадаємо, вночі 17 вересня під Києвом спалили будинок Гонтаревої. У поліції Київської області заявили, що розглядають підпал, як одну з версій.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що підпал будинку Гонтаревої — неприпустимий прояв кримінального тиску.

Офісі президента заявили, що розкриття цього злочину має стати пріоритетом для правоохоронців.

Олігарх Ігор Коломойський також прокоментував підпал, натякнувши, що це може бути вигідно самій Гонтаревій. Згодом олігарх пригрозив їй судом.

Раніше в Києві спалили автомобіль, зареєстрований на невістку Гонтаревої, яку також звати Валерія Гонтарева. А в серпні Гонтареву збив автомобіль у Лондоні, де вона живе і працює вже понад рік. Вона не виключає, що це помста Коломойського

В інтерв'ю hromadske Валерія Гонтарева сказала, що колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський постійно їй погрожує.

Коломойський відкидає ці звинувачення та стверджує, що ексочільниця НБУ «розповідає казки й робить із себе героїню».

Поділитись: