УКРАЇНА

Перестрілка в Одесі, надзвичайний стан у Черкасах та чергова смерть від кору — головні новини 19 січня

19 січня, 2018 21:32
УКРАЇНА/Перестрілка в Одесі, надзвичайний стан у Черкасах та чергова смерть від кору — головні новини 19 січня
Зберегти
Вигляд
У центрі Одеси чоловік влаштував перестрілку з правоохоронцями, у Черкасах ввели надзвичайний стан через проблеми водопостачання і ще одна дитина в Україні померла від кору.

У центрі Одеси чоловік влаштував перестрілку з правоохоронцями, у Черкасах ввели надзвичайний стан через проблеми водопостачання і ще одна дитина в Україні померла від кору.

Громадське публікує добірку головних новин 19 січня:

У центрі Одеси сталася перестрілка. Злочинця застрелили на місці, троє поліцейських дістали поранення, один із них помер у лікарні. Також від рук злочинця загинув його спільник. Ще двоє поліцейських та один випадковий перехожий дістали поранення. У приміщенні, де велася стрілянина, поліцейські знайшли вхід до сховища з арсеналом зброї. Згодом поліція повідомила, що у вбитого нападника знайшли сумку із 4 гранатами.

Правоохоронці ведуть затриманого на місці перестрілки в Одесі, 19 січня 2018 року Фото: Олександр Гіманов/УНІАН

Через знеструмлення насосної станції унаслідок негоди у Черкасах припинилося водопостачання

В Україні від кору померла іще одна дитина, це вже третя смерть від хвороби у 2018 році. Всі померлі були не вакциновані, кажуть у МОЗ,

Понад 200 українців другий день не можуть вилетіти з курорту Шарм-еш-Шейх (Єгипет). Рейс авіакомпанії YanAir Аirbus А321 затримується з невідомих причин.

На окупованій Луганщині поновився зв'язок оператора Vodafone. На окупованій Донеччині зв'язку поки немає. Для підвезення води населенню залучено 11 одиниць техніки.

У Києві представники С14 спробували зірвати акцію пам'яті адвоката Станіслав Маркелова і журналістки Анастасії Бабурової, вбитих неонацистами у 2009 році. Поліція затримала одного з учасників.

Як працює біометрична система контролю для іноземців та осіб без громадянства та про нові правила в'їзду на україно-російському кордоні читайте у нашому репортажі.

Пов`язані новини