УКРАЇНА

Під час анексії місцева влада чекала дій армії та МВС України — екс-посадовець Криму

28 лютого, 2018 22:07
УКРАЇНА/Під час анексії місцева влада чекала дій армії та МВС України — екс-посадовець Криму
Зберегти
Вигляд
lead
Коли розпочалась анексія Кримського півострова у 2014 році, місцева влада у Криму чекала рішень від української влади та Міністерства внутрішніх справ.

Коли розпочалась анексія Кримського півострова у 2014 році, місцева влада у Криму чекала рішень від української влади та Міністерства внутрішніх справ.

Про це в ефірі Громадського розповів Сергій Вікарчук, який до анексії Криму працював у Євпаторійській міськраді.

Він наголосив, що місцева максимально довго вичікувала вказівок від української влади.

«Ці люди, які вчора були віддані Україні… вони були у розпачі, вони не знали, що робити, у більшості були неоднозначні думки. Місцева влада вичікувала рішень зверху, вичікувала дій армії і МВС. Вичікувала максимально, розуміючи, що можуть бути різні наслідки», — сказав Вікарчук.

За його словами, українські правоохоронці спочатку намагались не допустити силовиків РФ, які захоплювали півострів.

«І міліція на той час: вони довго тримали оборону і не пропускали ось цих (військових РФ, — ред.)... Це було зберігання нейтралітету, ми не знали що відбувається, все було неоднозначно», — додав активіст.

Сергій Вікарчук працював спеціалістом відділу курортів та туризму виконкому Євпаторійської міськради. Після анексії Криму змушений був покинути територію півострова, займався громадською діяльністю та брав участь у бойових діях на Донбасі.

Раніше адвокат заявив, що матеріали кримінальної справи заступника голови Меджліса кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза проливають світло на анексію Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показавши російський паспорт, можна було отримати автомат — Ахтем Чийгоз про початок анексії Криму

Пов`язані новини