Під час аудиту у державному концерні Укроборонпром з деяких документів знімуть гриф таємності.

Про це президент Петро Порошенко заявив на зустрічі з експертами громадських організацій у Києві.

Він зазначив, що аудит розпочався з ухвалення рішення РНБО, яким зобов'язали Укроборонпром надати необхідні документи.

Під час аудиту з деяких документів знімуть гриф таємності, а також підберуть аудиторів, які матимуть доступ до державної таємниці — «щоб зробити чистий і прозорий аудит, який викликає довіру».

За словами Порошенка, аудит коштує «мільйони і мільйони доларів» з держбюджету. Він також додав, що до аудиту допустили одну з чотирьох найбільших всесвітньо відомих компаній.

На думку Порошенка, говорити про реформування Укроборонпрому можна лише після результатів аудиту.

16 березня президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення його прозорості, яке передбачає аудит і ревізію діяльності концерну Укроборонпром із залученням експертів країн-партнерів.

Нагадаємо, програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Поділитись: