Життя

Під час новорічних свят Укрзалізниця перевезла 3,14 млн пасажирів

Укрзалізниця
Життя/Під час новорічних свят Укрзалізниця перевезла 3,14 млн пасажирів
Зберегти
Вигляд
На час святкування новорічних свят потягами Укрзалізниці скористалось 3,14 мільйона пасажирів, що на 76 тисяч більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Загалом, Укрзалізниця призначила 40 додаткових поїздів, якими скористалось 328 тисяч пасажирів. Зазначається, що у період свят продуктивність Укрзалізниці зросла на приблизно 2%.

«Саме завдяки раціональному використанню пасажирських вагонів під час цьогорічних зимових свят вдалося перевезти пасажирів більше, ніж роком раніше. Але Укрзалізниця все одно потребує невідкладного оновлення існуючого рухомого складу та прямої державної підтримки в цьому питанні», — повідомляють у прес-службі Укрзалізниці.

Зазначимо, що напередодні новорічних свят в Укрзалізниці стався збій у системі замовлення квитків. Купити квитки онлайн було неможливо, через що у вокзальних касах сформувались великі черги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Купити квиток на поїзд: в онлайн-системі продажу квитків Укрзалізниці стався збій

Водночас, 18 січня стало відомо, що Укрзалізниця підвищила вартість супутніх послуг, які надає пасажирам поїздів далекого сполучення. Зокрема, вартість білизни зросла на 20 гривень — до 50 гривень за комплект. Вартість напоїв — до 10 гривень.

Раніше повідомлялось, що протягом 2019 року Укрзалізниця планує підвищити ціни на квитки на 12,4%.

Також повідомлялося, що Укрзалізниця планує інвестувати до $1 млрд в економіку, але за умови підвищення вартості вантажних тарифів.

Також в Укрзалізниці повідомляли, що потребують 1 трильйона гривень інвестицій, зокрема 111 мільярдів гривень — на забезпечення пасажирських перевезень.

Більше про:
# Укрзалізниця
Пов`язані новини