Акція біля будівлі Офісу президента з вимогою відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова, Київ, 29 травня 2020 року
Фото:

Анна Тохмахчі/hromadske

Під будівлею Офісу президента влаштували акцію проти міністра охорони здоров’я Максима Степанова через ймовірну корупцію у МОЗ, мітинг назвали «Хіп-хоп» вечірка на честь «першого мільярда Степанова».

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

Близько 100-150 учасників акції протестували проти закупівлі МОЗ захисних костюмів для лікарів, що працюють з COVID-19, за більші гроші, ніж це роблять волонтерські організації. Про це зокрема йдеться у матеріалі Bihus.info.

Перед Офісом президента поставили старі пусті ліжка, які символізують пацієнтів і лікарні, яким не вистачає засобів захисту. Також тут є діджейський пульт, сухий лід, шампанське, несправжні гроші та ікра, золотий батон, корона тощо.

Також акцію супроводжувала гра діджея.

Серед інших на мітинг прийшла депутатка від фракції «Голос» Ольга Стефанишина. За її словами, учасники акції вимагають відставки Степанова. Також його звинувачують у «рейдерському захопленні» Національної служби здоров’я.

Був на акції і представник «монобільшості», депутат з фракції «Слуга Народу» Дмитро Гурін, за словами якого, президент Володимир Зеленський поставив на особистий контроль ситуацію із костюмами.

«Якщо є факти корупції, то за це мають бути наслідки», — наголосив депутат.

Сам міністр Степанов кілька разів відповідав на закиди про завищену ціну на костюми, що МОЗ закупило якісніші костюми, на відміну від «малярних костюмів» від волонтерів.

Поділитись: