Життя

Підготовче засідання у справі щодо розкрадання землі у Харкові вдруге перенесли

Життя/Підготовче засідання у справі щодо розкрадання землі у Харкові вдруге перенесли
Зберегти
Вигляд
Дзержинський райсуд Харкова переніс розгляд справи про розкрадання землі, у якій, зокрема, підозрюється народний депутат Михайло Добкін та низка посадовців Харкова. Засідання призначили на 31 січня 2019 року, розповіли у прес-службі Дзержинського райсуду Харкова.

Зазначимо, що сьогодні, 6 грдуня, засідання було призначене на 16:00. До суду не прийшли один із обвинувачених у цій справі та двоє адвокатів.

Колишній мер Харкова, а нині — народний депутат Михайло Добкін, — один із обвинувачених у цій справі.

Раніше 12 листопада на засідання не прийшов його захисник. Він у справах перебував у Америці, пояснив тоді Добкін. Через це засідання перенесли на 6 грудня.

Загалом у так званій справі про «кооперативні схеми» проходять шість обвинувачених. Це народний депутат Михайло Добкін, головний архітектор Харкова Сергій Чечельницький, заступниця харківського голови Тетяна Овіннікова, екс-директор міського департаменту земельних відносин Борис Боронін та двоє засновників житлових кооперативів.

Всім інкримінують шахрайство та зловживання службовими обов’язками. Якщо їхню вину доведуть, їм загрожує до 12 років у в’язниці. Ця справа про незаконну передачу землі у приватну власність. У матеріалах справи йдеться про 36 ділянок вартістю у 220 мільйонів гривень.

11 жовтня Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт у справі проти Добкіна.

Нагадаємо, у вересні 2016 року правоохоронці провели обшуки у приміщеннях, які належать міському голові Геннадію Кернесу та депутату Михайлу Добкіну.

Згодом генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у справі «Кернеса-Добкіна» розкрадено держкоштів на 4 мільярди гривень. 

13 липня 2017 року Рада зняла депутатську недоторканність з Добкіна

У серпні 2017 року суд арештував майно депутата Добкіна. 

5 липня 2018-го у прокуратурі уточнили, що Добкіна підозрюють у:

/Юлія Семененко

Пов`язані новини