Підозрюваний у вбивстві юристки та правозахисниці Ірини Ноздровської, якого затримали 8 січня, не зізнається у вчиненні злочину.

Підозрюваний у вбивстві юристки та правозахисниці Ірини Ноздровської, якого затримали 8 січня, не зізнається у вчиненні злочину.

Про це написав у Facebook перший заступник голови Національної поліції, начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін. Він наголосив, що про «жодне зізнання з боку підозрюваного не йдеться».

«Під час бесіди після затримання я особисто спілкувався з особою, яку ми обґрунтовано підозрюємо у скоєнні злочину. Людина не кається у скоєному й не збирається каятися», — заявив Аброськін.

Він також додав, що «деякі «фахівці» продовжують радити поліції, як їй треба працювати».

«Розкриття злочинів — це надважка робота по зібранню речових доказів, відтворенню обставин злочину, встановленню особи, яка скоїла його, та подальше затримання. Не можна затримувати людину, бо «хтось щось чув та додумав», — наголосив Аброськін.

29 грудня в Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня в Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і  покарати вбивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція повністю відтворила маршрут Ноздровської від роботи до метро

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile