Підозрювані в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк, Владислав Мангер та Олексій Левін, платили родичам інших фігурантів справи за мовчання. Про це йдеться у клопотанні прокурорки Вікторії Калити про взяття під варту голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, передає кореспондентка Громадського.

Калита зазначила, що Левін залучив невстановлених нині людей для передачі грошей родичам підозрюваних. Таким чином, імовірністю тиску на свідків, прокурорка обґрунтувала необхідність взяття Мангера під варту.

Також у клопотанні йдеться, що Мангер і Левін здійснювали тиск та погрожували фізичною розправою потенційним свідкам. Через що останні відмовлялися давати покази.

Голова Херсонської облради Владислав Мангер та його адвокати клопотали під час судового засідання про проведення експертизи на поліграфі з єдиним запитанням до Мангера: «Чи замовляли ви вбивство Катерини Гандзюк?».

Мангер звинуватив в організації нападу на Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка. У Службі безпеки України звинувачення генерала Данила Доценка в організації нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк назвали «абсурдом».

За даними слідства, на початку липня 2018 року Владислав Мангер вирішив організувати умисне вбивство Катерини Гандзюк. Як зазначають в Генпрокуратурі, він пішов на злочин «керуючись особистісною неприязню, яка в нього виникла на підставі активної громадської позиції Гандзюк».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Мангер — один із замовників, але не верхівка»: волонтер Синіцин про справу Гандзюк

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Прокуратура просить взяти Мангера під варту на 2 місяці без застави. Мангер, коментуючи звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк, сказав, що не знав Гандзюк особисто, а обвинувачення назвав «взятими з інтернету». Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто такий Владислав Мангер, і чому його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк

28 січня батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні комісії щодо її вбивства, згадав прізвище Мангера. Він назвав «Батьківщину» та «Блок Петра Порошенка» «партіями вбивць» його доньки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Поділитись: