Підозрюваний у нападі на телеоператора під час сутичок на ринку «Барабашово» у Харкові Сергій Козлюк відкидає свою приналежність до організації «Національний корпус».

Про це повідомив кореспондент Громадського із зали суду, де підозрюваному обирають запобіжний захід.

У Харкові активісти, так званих ініціативних груп «Барабашово» закликають в своїх онлайн-спільнотах приїхати до Київського районного суду та «захистити» члена «Національного корпусу».

Водночас, представників «Нацкорпусу» на судовому засіданні немає.

Крім того, згідно з інформацією 26-річний харків’янин раніше підозрювався в розбійному нападі під час участі в господарському конфлікті в Золочівському районі на Харківщині. Так, у вересні 2015 він брав участь у конфлікті на полі соняшників в с.Уди. Він входив до групи, яка виступила на підтримку однієї зі сторін конфлікту (поле належало одному господарству, але було засіяне іншим). Внаслідок бійки троє учасників з протилежного боку були доправлені в лікарню, один — у важкому стані. Також постраждалі заявили про зникнення грошей і мобільних телефонів.

Раніше повідомлялось, що підозрюваному інкримінують вчинення злочинів за статтями «хуліганство» та «перешкоджання професійній діяльності журналістів», «насильство щодо журналіста», за що йому загрожує до 7 років ув’язнення.

Нагадаємо, ввечері 7 червня на ринку «Барабашово» у Харкові сталися сутички, у яких постраждали 8 людей. Під час конфлікту зокрема побили 36-річного оператора Вадима Макарюка та забрали його відеокамеру. Його доставили до Харківської міської лікарні швидкої допомоги імені Мещанінова. Внаслідок крововиливу в мозок у Макарюка стався інсульт. За словами лікарів, перші три дні після побиття будуть найважчими, наразі вони забороняють турбувати Вадима, він перебуває у реанімації у важкому стані.

Поділитись: