Поліцейський, якого підозрюють у вбивстві 5-річного хлопчика Кирила Тлявова у Переяславі-Хмельницькому, тричі уникнув обов’язкової ротації в зону операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Про це в ефірі телеканалу «1+1» заявив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Він розповів, що за його наказом тих поліцейських, що не пройшли атестацію, але поновилися через суд, відправляють на ротацію в зону проведення ООС.

Однак підозрюваний у вбивстві хлопчика тричі «чомусь уникнув» направлення на Донбас.

«І саме в травні місяці поточного року, коли треба було йому їхати, він приніс лікарняний на дату виїзду. До речі, видану в цій самій районній лікарні (Переяслав-Хмельницького — ред.), де померла дитина (насправді Кирило помер у лікарні в Києві — ред.)», — сказав Князєв.

Раніше радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова розповів, що 3300 поліцейських оскаржили своє звільнення, і більшість з них поновили на посадах.

Раніше генерала поліції Дмитра Ценова, який подав рапорт про звільнення з посади у зв'язку з убивством хлопчика Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому, 6 червня призначили на нову посаду в ООС. Він стане керівником поліцейських сил у зоні проведення операції Об'єднаних сил.

Також повідомлялося, що суддю, який поновив підозрюваного у вбивстві 5-річного хлопчика поліцейського, визнали доброчесним.

3 червня 5-річний Кирило Тлявов помер у київській лікарні після того, як поліцейські поцілили йому в голову.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями про хуліганство і завдання тяжких тілесних ушкоджень (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю про умисне вбивство. Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського.

Поділитись: